Farkımız

ADK olarak; müşterilerin sorunlarına daha özel çözümler üretmekte bize yardımcı olduğunu düşündüğümüz dört temel farkımız vardır.

İlk farkımız uzmanlaşmadır. ADK hedef pazar seçimini belirlemiş ve o alanda dışında hizmet verme politikası olmayan bir kurumdur.

İkinci farkımız her hedef pazar dilimimiz bir iş alanıdır ve bu iş alanının yöneticileri o alanda mutlaka ulusal ve/veya uluslararası bir kurumda yöneticilik deneyimine sahip kişilerdir. 

Üçüncü Farkımız; Bu operasyonel tecrübemizle modern insan kaynakları uygulamalarını birleştirip her müşterimizin kendine özgü ihtiyaçlarına özel işe alım süreçleri dizayn etmektir.

Dördüncü farkımız ise insan kaynağı oluşturma süreçlerimizdir. Modern görünmekle birlikte internet sitelerine üyelikler ve gazete ilanı ile İnsan kaynağı oluşturma yöntemlerinin olmazsa olmaz olduğu ortadadır fakat bu uygulamalar yeterli değildir. ADK İnsan Kaynakları İstanbul ve çevresindeki üniversitelerin öğrenci kulüpleri ve mezunlar dernekleri ile aktif iletişim içindedir. Halen 11 üniversitede aktif CV toplama ve değerlendirme sürecimiz devam etmektedir.